7 Eylül

ASKİ FİLOSU GENİŞLİYOR

ASKİ FİLOSU GENİŞLİYOR
23 views
25 Ocak 2019 - 9:47

ASKİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR
“BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NUN YATIRIMLARI SÜRÜYOR ”
İl genelinde altyapı çalışmalarına aralıksız olarak devam eden Aydın Büyükşehir Belediyesi ASKİ Genel Müdürlüğü bir yatırım da araç filosunda gerçekleştirdi. ASKİ Genel Müdürlüğü halkın taleplerini karşılamak, 17 ilçe ve tüm mahallelerde vatandaşlara hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor. Daha çağdaş ve daha yaşanabilir bir kent için çalışma ivmesini günden güne artıran ASKİ, araç ve makine parkına 620 bin TL yatırımla kombine kanal açma ve kanal temizleme aracı ekledi. Son teknoloji donanıma sahip araç ile kanalizasyon sisteminde meydana gelen tıkanıklık ve temizleme işlemleri daha hızlı gerçekleştirilecek. ASKİ yeni aracıyla beraber toplamda 10 adet kanal açma ve 45 adet vidanjörü ile 17 ilçede halkın talepleri doğrultusunda hizmet veriyor.
HIZLI VE KESİNTİSİZ HİZMETTEN DOLAYI VATANDAŞLAR BAŞKAN ÇERÇİOĞLU’NA TEŞEKKÜR ETTİ
Alt ve üst yapı çalışmaları başta olmak üzere ile genelinde süren yatırım atağından memnuniyet duyan vatandaşlar özellikle araç filosunun güçlenmesiyle hızlı ve kesintisiz hizmete kavuştukları için Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Vatandaşlar Başkan Çerçioğlu’na desteklerini sürdüreceklerini ifade etti.

BAŞKAN ÇERÇİOĞLU, “ARAÇ FİLOSUMUZU GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
Son dönemde ASKİ’nin araç filosuna katılan yeni araçlarla ilgili konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu araç filosuna gerekli yatırımların süreceğini ifade etti. Başkan Çerçioğlu “ 17 ilçede tüm halkımızın taleplerine yetişmek, beklentilerini karşılamak ve onlara yakışan hizmeti sunmak için araç filomuzu yeniliyor ve geliştiriyoruz. Büyükşehir Belediyemiz yatırımlarını aralıksız sürdürecektir.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.