7 Eylül

BAŞKAN ÇANKIR TEŞEKKÜR ETTİ

BAŞKAN ÇANKIR TEŞEKKÜR ETTİ
15 views
01 Nisan 2019 - 23:46

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 31 Mart yerel seçimleriyle ilgili, “Hangi partiye mensup olursa olsun oy kullanan bütün vatandaşlarımıza, demokrasiye sahip çıktıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, 31 Mart yerel seçim sonuçlarıyla ilgili vatandaşlara teşekkür etti. 

Çankır, yaptığı açıklamada, Türkiye’nin ve Aydın’ın yoğun gündemi içinde demokrasinin temel taşlarından bir seçimin daha gerçekleştirildiğini kaydederek, “Öncelikle bütün yerel basın mensubu arkadaşlara, bizim sesimizi bir şekilde halkımıza aktaran sonra Türkiye’ye duyuran kardeşlerime yürekten teşekkür ediyorum. Bu arada hangi partiye mensup olursa olsun oy kullanan bütün vatandaşlarımıza, demokrasiye sahip çıktıkları için yürekten teşekkür ediyorum. Tabii asıl teşekkürü kendi örgütlerimize yapıyorum. Bütün baskılara, şantajlara, tehditlere rağmen, ayrıca, devletin bütün imkânlarını kullanarak seçim yürüten, radyoları, televizyonları, medyanın yüzde 95’i iktidar tarafının kontrolündeyken, bütün bu baskılara rağmen, gece sabahlara kadar CHP’nin bayraklarını asan, broşürlerimizi dağıtan kardeşlerimiz, yılmadan yüreklice görevlerini yaptılar. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bütün örgütlerine, yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun herkese yürekten teşekkür ediyorum. Herkesin başkanı olmak için mücadele eden ilçe belediye başkan adaylarıma emekleri için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. 

En büyük teşekkürü Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na eden Başkan Çankır, “Devletin bütün imkânlarına karşı emeğini ve kocaman yüreğini koyarak bizlere destek ve önder olan Aydın’ımızın gururu Sayın Özlem Çerçioğlu’na canı gönülden teşekkür ediyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.