7 Eylül

Büyükşehir’den Karpuzlu’ya sıcak asfalt

Büyükşehir’den Karpuzlu’ya sıcak asfalt
19 views
24 Eylül 2018 - 9:45

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından Aydın’ın tüm ilçelerinde sürdürülen çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Karpuzlu’nun Cumhuriyet ve Milas caddeleri sıcak asfalta kavuşuyor.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatıyla sürdürülen yol çalışmaları son sürat devam ediyor. Aydınlılar’ı modern ve konforlu yollarla buluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Karpuzlu’da hummalı bir çalışma yürütülüyor. Karpuzlu’nun merkezinde bulunan Cumhuriyet ve Milas caddelerine sıcak asfalt döken ekiplerin performansı göz dolduruyor.

Aydın’da asfaltlanmayacak yol kalmayacak diyen Başkan Çerçioğlu’nun talimatıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler Cumhuriyet ve Milas caddesinde büyük bir özveri içerisinde çalışıyor.

Başkan Tuğrul Ozan’dan Çerçioğlu’na teşekkür

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Karpuzlu’da yürüttüğü çalışmalardan dolayı memnun olduklarını belirten Karpuzlu Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, “Başta Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Özlem Çerçioğlu’na ve emeği geçen Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube ekibi çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.