7 Eylül

ÇERÇİOĞLU: “Derman olmadıktan sonra Gönülden yapsan ne olur”

ÇERÇİOĞLU: “Derman olmadıktan sonra Gönülden yapsan ne olur”
14 views
30 Mart 2019 - 17:08

CHP aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu seçimden önceki son gün çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Çerçioğlu Köşk, Kuyucak ve Bozdoğanda vatandaşlarla buluştu.

Kuyucak mitinginden sonra Bozdoğanda yürüyüşe katılan Çerçioğlu, Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydınla beraber gövde gösterisi yaptı.

Bozdoğanda yaptığı konuşmada vatandaşın yaşadığı ekonomik sorunlardan bahseden Çerçioğlu büyükşehir ve Bozdoğan belediyesi olarak, sorumluluklarının çok olduğunu belirterek şöyle konuştu. “Bizler makam derdinde  değil, geçim derdindeyiz. Ekonomi dibe çöküyor ve benim vatandaşım akşam eve götüreceği ekmeğin derdinde. Biz bunları yapmazsak görevimizin yerine getirilmesi gerekenleri yapmamış oluruz. Adımıza atılan yaftalara dönüp bakmıyoruz. Yaptıklarımız ortada. Vatandaşa verilen hizmet suç ise en büyük suçlu benim. Ve ben bu suçu işlemeye devam edeceğim. On yıldan bu yana bana çamur atacağınıza 16 yıldır iktidarda olan yılların hesabını verin. Su faturalarını yüzde elli düşüreceğim demekle oy alınmaz. Çiftçiye üreticiye destek vermeden ne üretimde söz sahibi olunur ne de ekonomiye katkı olunur. İşte bu yüzden üreticimin kazanması bizim için önemli. Gönül İşi benim çiftçime para kazandırmıyor. Ben Derman olmak için çalışıyorum ve çalışmaya devam edeceğim.”

CHP Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Bozdoğan Belediye Başkanı Salih Tümer Apaydın şenlik havasında geçen mitingin ardından vatandaşlarla beraber yürüyüş yaptı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.