7 Eylül

Çerçioğlu, Karacasu’daki muhtarlarla bir araya geldi

Çerçioğlu, Karacasu’daki muhtarlarla bir araya geldi
26 views
11 Ocak 2019 - 15:09

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karacasu’da düzenlenen akşam yemeğinde muhtarlarla bir araya geldi.

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı’nın ev sahipliğinde düzenlenen yemekte Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, muhtarlarla bir araya geldi. Yemekte Karacasu’ya hizmet etmenin kendisi için büyük bir onur olduğunu belirten Büyükyapıcı “Aydın Büyükşehir’imizle, Özlem Başkanımızla beraber kardeşçe çalışmanın, birlikte olmanın ürünlerini Karacasu her zaman aldı ve almaya da devam edecek. Büyükşehir ile uyumlu çalışmamızın sonucunda merkezde ve çevre mahallelerimizde büyük yatırımları hayata geçirdik. Başkanımız bizim, mahallelerimizin her istediğini yerine getirdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bizler ilçemizin temsilcileri olarak halkımıza en iyi şekilde nasıl hizmet edebiliriz, bunun gayreti içerisinde olduk. Bundan sonra da bunun gayreti içerisinde olacağız” dedi.

KARACASU’YA 51 MİLYON LİRA YATIRIM

Mahalleleriyle ilgili görüşlerini ve taleplerini anlatan muhtarlar, yatırım ve hizmetlerde kendilerinin görüşlerinin alınmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Aydın’ın diğer ilçeleri gibi Karacasu’ya da Büyükşehir Belediyesi’nin yatırımlarının ve hizmetlerinin artarak devam edeceğini belirten Çerçioğlu, ”Bizden daha fazla proje üreten yok. Ben de sizler gibi Karacasu ve Aydın sevdalısıyım. Karacasu’ya 51 milyon lira yatırım yaptık. Göreve geldiğimizde bazı mahallelerimizin suyu bazı mahallerimizin de asfaltı yoktu. Önce acil olan bu sorunları giderdik. İlk günden bu yana günde 18 saat Aydın’ı daha ileriye taşımak için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Mustafa Başkanla beraber önümüzdeki dönem de vatandaşlarımızın, mahallelerimizin her derdine koşacağız. Geçen dönem gösterdiğimiz uyumu önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” dedi. Mahalle muhtarları mahallelerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na ve Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı’ya plaket takdim ederek,hatıra fotoğrafı çektirdiler

Yemeğe CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Karacasu İlçe Başkanı Mesut Büyükgümüş ve yönetimi,CHP Karacasu İlçe Kadın Kolları Başkanı Güllü Büyükgümüş, CHP Karacasu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Ekiz, meclis üyeleri Erdinç Gümüş, Sevgi Kulcu Öncü, Nuri Öncü, İbrahim Kayahan, Karacasu Esnaf Odası Başkanı Sefa Töz ve Aydın Büyükşehir daire başkanları katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.