7 Eylül

CHP’de Öztürk, yeniden aday

CHP’de Öztürk, yeniden aday
13 views
14 Kasım 2018 - 17:16

Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi tarafından yeniden aday gösterildi.

CHP Parti Meclisi’nde yapılan oylamada, Aydın’ın Koçarlı ilçesinde mevcut başkanla devam etme kararı alındı. Karar kapsamında Öztürk, CHP’nin yeniden Koçarlı Belediye Başkan adayı oldu. CHP’de geçtiğimiz haftalarda Bozdoğan’da mevcut başkan Salim Tümer Apaydın, Karacasu’da mevcut başkan Mustafa Büyükyapıcı ve Sultanhisar’da mevcut başkan Osman Yıldırımkaya ile yola devam kararı alınmış, Karpuzlu’nun bağımsız mevcut Belediye Başkanı Tuğrul Ozan, CHP’den aday gösterilmişti.

“DURUP DİNLENMEDEN ÇALIŞACAĞIZ”

CHP’den yeniden Koçarlı Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen mevcut başkan Mutlu Öztürk, adaylığıyla ilgili değerlendirmede; “2014 yılında söz vermiştim, çalışacağız, kazanacağız ve başaracağız demiştim. O zaman beni destekleyen vatandaşlarımızın yüzünü kara çıkartmadım ve seçimi kazandık. Şimdi yine söz veriyorum emin olun yine seçimi kazanacağız, yine başaracağız, sizlerin yüzünü kara çıkartmayacağım. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun. Halkımızın desteğiyle Koçarlı’mızın geleceği için durup dinlenmeden çalışacağız ve yine başaracağız” dedi.

“PROJELERİ TAMAMLAYACAĞIZ”

Yarım kalan projeleri tamamlamak istediğini dile getiren Öztürk, “Halkımıza söz verdiğimiz projeler vardı. Bunları gerçekleştirmek istiyorduk. Genel Merkezimiz tekrar beni aday gösterdi. Çok mutluyum. Devam eden projelerimizi tamamlamak istiyoruz. Yeni projelerle Koçarlı’yı Aydın’ın gözde ilçelerinden biri haline getirmeyi hedefliyoruz. Halkımız da bize tekrar bu görevi layık görürse ilçemize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. İlçem ve ülkem adına adaylığımız hayırlı olsun” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.