7 Eylül

Cumhur İttifakı Germencik Seçim Bürosu Açıldı

Aydın ın Germencik ilçesinde Cumhur İttifakı nın seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Cumhur İttifakı Germencik Seçim Bürosu Açıldı
25 views
22 Şubat 2019 - 8:39

‘ın ilçesinde Cumhur İttifakı’nın seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Törende konuşan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı adayı , Cumhur İttifakı’nın “birlik ve dayanışma ruhu” olduğunu söyledi.

Hedeflerinin çok çalışarak Aydın’ı yaşanan bir kent haline getirmek olduğunu ifade eden Savaş, seçildiği taktirde Germencik Belediye Başkanı adayı ‘la ilçeye önemli yatırımlar yapacaklarını belirtti.

Savaş, “Beraber uyumlu ahenkli bir şekilde çalışacağız. Ama şimdi mevcut olan Aydın Büyükşehir belediye başkanı kendi partisindeki belediye başkanlarıyla geçinemiyor. Ama biz 17 ilçedeki belediye başkanlarıyla beraber çalışarak Aydınlılara hizmet edeceğiz. Bu nedenle hepinizden destek istiyoruz.” dedi.

Açılışa katılan MHP ise Cumhur İttifakı’nın yurtta yarattığı coşkuya dikkati çekerek “Bu coşku bu inanmış ruh, bu net tavır 31 Mart günü yazılacak olan destanın Cumhuriyetini sendeletmeye çalışan bedbahtlara verilecek cevaptır.” diye konuştu.

Seçim bürosunun açılışına AK Parti Aydın Milletvekili , AK Parti İl Başkanı , MHP İl Başkanı , Belediye Başkanı , Germencik Belediye Başkanı adayı İsmet Akın, MHP Belediye Başkanı adayı ile partililer katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.