7 Eylül

Cumhur İttifakı’nın Yenipazar ortakları kaynaşma yemeğinde bir araya geldi

Cumhur İttifakı’nın Yenipazar ortakları kaynaşma yemeğinde bir araya geldi
10 views
17 Ocak 2019 - 8:48

Cumhur İttifakı’nın Yenipazar ortakları düzenlenen kaynaşma yemeğinde bir araya geldi.

AK Parti’yle MHP Yenipazar ilçe teşkilatları bir kaynaşma yemeği düzenledi. Kaynaşma toplantısına, MHP Yenipazar İlçe Başkanı Osman Bolatoğlu cenazesi nedeniyle katılmazken, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, Cumhur İttifakı’nın Yenipazar Belediye Başkan Adayı Suat Menderes, her iki partinin belediye meclis üyeleriyle ilçe kadın ve gençlik kolları başkanları ve partililer katıldı.

Yemekte bir konuşma yapan AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde hep birlikte bir oy fazla alabilmek için çalışacaklarını ifade etti. Cumhur İttifakı’nın Yenipazar Belediye Başkan Adayı Suat Menderes, bu birlikteliğinin ilçeye ve Aydın’a hayırlı olmasını temenni ederken, kazada yaşamını yitiren MHP Yenipazar İlçe Başkanı Osman Bolatoğlu’nun akrabasına başsağlığı diledi.

Yenipazar’da adaylık noktasında bir değişim yaşandığını söyleyen AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, tekrar aday gösterilmeyen Yenipazar’ın mevcut belediye başkanı Zafer Savcı’ya yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Cumhur İttifakı olarak belediye başkan adayı gösterilen Hamzabali Muhtarı Suat Menderes’i hep birlikte destekleyeceklerini söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.