7 Eylül

DEĞİŞMEYEN DAMAK TADI 3 YILDIR AYNI MEKÂNDA HİZMETİNİZDE

DEĞİŞMEYEN DAMAK TADI 3 YILDIR AYNI MEKÂNDA HİZMETİNİZDE
29 views
13 Kasım 2018 - 10:12

Aydın’da ailecek hoş vakit geçirebileceğiniz ya da misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz etin uzmanı Paşa Et 3 yıldır aynı mekanda hizmet vermeyi sürdürüyor. Başka bir şubesi bulunmayan Paşa Et, gerçekten et yemek isteyenlerin doğu tercihi ve doğru adresi.
Aydın’da gerçek anlamda etin lezzetine alabileceğiniz bir adresi veriyoruz size. Efeler Kızılcaköy yolu üzerinde ceviz ağaçlarının gölgesinde, etin müthiş kokusuna narenciye ağaçlarından yayılan kokunun karıştığı nezih bir ortam sunuyor Paşa Et size. 3 yıldır Paşa Et’in işletmeciliğini yapan Murat Yergezen, sizin için her şeyi düşünmüş. 2 Bin metrekarelik alanda kurulu tesisin ister kapalı alanında isterseniz ceviz ağaçlarının gölgesinde damak tadınıza uygun etleri tadabilirsiniz. Siz yemeğinizi yiyip kahvenizi yudumlarken çocuklarınız da oyun parkında aklınız onlarda kalmadan eğlenebilir.

‘ŞUBE AÇMADIK, DEVİR ETMEDİK’
Sadece Aydın’dan değil, bölge illerinden ve İstanbul’dan dahi müşterileri olduğunu kaydeden işletmeci Murat Yergezen, ilk defa gelen müşterilerinin devamında sürekli kendilerini tercih etmelerinden dolayı müşterileriyle aile gibi olduklarını söyledi. En önemli referanslarının lezzetleri olduğunu kaydeden İşletmeci Yergezen, “Son dönemde müşterilerimizin ‘şube mi açtınız’ sorularıyla karşılaşıyoruz. Biz hiçbir yere şube açmadık ya da işletmemizde herhangi bir devir işlemi yok. Biz aynı mekanda aynı lezzetlerimizi müşterilerimizi sunmaya devam ediyoruz” dedi.

GENİŞ BİR AİLE
Müşteri memnuniyeti sayesinde 3 yıldır mekanda ayakta kaldıklarını ve her geçen gün işlerini geliştirdiklerini kaydeden Murat Yergezen, “biz müşterilerimize ailemiz gözüyle bakıyoruz. Ailemize nasıl her şeyin en güzelini tattırmak istiyorsak müşterilerimizi de etin güzelini ve lezzetlisini sunuyoruz. Ürünlerimiz ile damaklarda baharat tadı yerine etin lezzetini bırakıyoruz. 3 yıldır çok büyük bir aile olduk müşterilerimiz ile. Bu büyük aileyi daha da genişletmeyi planlıyoruz.” Şeklinde konuştu.

PİKNİK HAVASINDA YEMEK
Ocak başında ızgaradan yükselen müthiş et kokuları ve hünerli ellerin hazırladığı zeytinyağlı salatalar ve soğuk mezeler iştahınızı açıyor. Samimi ve doğal ortamda piknik havasında geçen bir yemek sizi stresten uzak tuttuğu gibi yep yeni bir ailenin içine katıyor.

Rezervasyon İçin Numaralarımız: 0 256 244 09 19 – 0 533 919 09 72

Adres: Kardeşköy Mahallesi Tren Yolu Üstü Sokak No:87 (Kızılcaköy Yolu Üzeri Sağ Taraf)

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.