7 Eylül

Denizi bitirmeyiniz!

Denizi bitirmeyiniz!
13 views
04 Ekim 2018 - 11:10

Denizi bitirmeyiniz!

Yerel ve ulusal basın da her gün yolsuzluk, rant ve çıkar ilişkilerinden oluşan haberleri okumaktan adeta gına geldik. Gazete sayfalarını karıştırdıkça çirkin içerikli haberler yetmiyormuş gibi TV kanallarında da izliyoruz.

Yandaş Gazete ve TV’ ler de Bu haber ve yorumları izleyemezsiniz. Okuyup ve TV’ler de izlediğimiz haberler muhalif yayın organlarında yer alıyor.

Yine de bu haberlerden rahatsız oluyoruz.

İktidar muhalefetin sesinin cılız çıkmasından yararlanarak havuz medyasını resmi ve özel ilanlarla güçlenmesini sağlayarak her geçen gün güçleniyor.

Deveyi hamuduyla yutmaktan ne zaman bırakacaksınız? Yapılan yolsuzluklar, sağlanan büyük orandaki rantlar ve çıkar ilişkileri ne zaman son bulacak?

Saçı bitmemiş yetimleri ve evine iki ekmek götüremeyen gözü yaşlı insanların ahlarını unutmayın! Bu ülkenin yalız sizlere ait olmadığını bilmeniz gerekir.

Denizi bitirmeyiniz!

* * * *

FETÖ…. FETÖ… FETÖ… FETÖ… FETÖ…

15 Temmuz Darbe girişiminden sonra Silahlı terör örgütü Lideri Fettullah Gülen’e destek olanlar için başlatılan operasyonlar eş zamanlı olarak aralıksız devam ediyor.

Aydın’da da FETÖ ile lişkisi olan yüzlerce hatta binleri aşan kişi yargı kıskacına alındı. Bunlardan bir kısmı yargılanarak tutuklandı. Salıverilenler olurken mahkemeleri devam edenlerin olduğu belirtildi.

FETÖ Terör Örgütüne destek olanlarla ilgili operasyonlar devam edecek. Ta ki uzantılarının dayandığı iddia edilen TBMM’e kadar uzanacağı sanılıyor. AKP’li eski vekil Metin Külünk ortaya attığı iddiasında: “FETÖ ile fotoğraf çektiren AKP’liler mercek altına alınmalı.” Dedi.GÖNDERDİ

* * * * *

AKP’Lİ ADAY SEÇMENLERİNE MESAJ

Yerel seçimlere yaklaşırken Aday olmak isteyenler çeşitli yöntemler deneyerek kendilerini tanıtmaya başladı.

AKP’den Bir kişi Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olduğunu Ankara’dan telefon mesajı ile duyurdu. Telefon mesajında seçmenlere kendini tanıtan kişi Büyük Şehir Belediye Başkanlığı içi aday adayı oluyormuş.

Bu kişi Ankara’dan telefon mesajı göndermiş. Amerika’dan da gönderebilirdi. Çin’den de.

Ankara’dan seçmenlere sarılmış. Yurt dışındaki ülkelerden de sarılabilirdi. Siyaset bu.

Nereden ve ne şekilde yapılacağı belli olmaz!

Önümüzde Yerel seçimler aylar var. Diğer aday adayları nasıl yöntemler sergileyecek ?

Bekleyip görelim.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.