7 Eylül

Destek artarak devam edecek

Destek artarak devam edecek
17 views
05 Ocak 2019 - 13:21

Bozdoğan’ın Alamut Mahallesi’ni ziyaret eden Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na Alamutlular tam destek verdi. Yılardır ihmal edilen mahallelerinin başkan Çerçioğlu’yla ihya edildiğini söyleyen mahalle halkı “Başkanımıza desteğimiz artarak devam edecek” dedi.

Mahallelerine başkan Çerçioğlu’ndan önce neredeyse hiç yatırım yapılmadığını söyleyen mahalle halkı “Alamut Aydın’daki birçok mahalle gibi ihmal edilmişti. Mahallemiz Başkanımızlaşimdiye kadar görmediği yatırımı gördü. Özellikle yaşlılarımızın faydalandığı AYBA hizmetleri bizleri ne kadar değer verildiğini gösteriyordu. Elimizden alınan bu hizmetle yaşlılarımız çok mağdur oldu. Bu hizmetin tekrar sağlanmasını temenni ediyoruz. Başkanımıza mahallemize ziyareti için teşekkür ediyoruz ve kendisini desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin mahalleye ve Bozdoğan’a yatırımlarının devam edeceğini söyleyen başkan Çerçioğlu “Vatandaşlarımız, mahalleler arasında hiçbir ayrım yapmadan verdiğimiz hizmetlere önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Desteğiniz için teşekkür ederim” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.