7 Eylül

GÜNEL BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI

GÜNEL BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI
10 views
27 Şubat 2019 - 16:23

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, Güzelçamlı Mahallesi’ne yaptığı ziyarette başkan gibi karşılandı. Siyasi yaşantısında ilk zaferini kazandığı yerin Güzelçamlı Mahallesi olduğunu belirten Günel, “Güzelçamlı Mahallesi’nin bendeki yeri çok farklı. Siyasi yaşantımda ilk zaferimi kazandığım yerdir. Güzelçamlı Mahallesi Kuşadası’na mesafe olarak en uzak mahallesi konumunda ancak bizimle beraber bu uzaklık bitecek” dedi.

CHP adayı Ömer Günel Güzelçamlı esnafı ile buluşmasında “Güzelçamlı cumhuriyeti benimsemiş, laik, demokrat insanların yaşadığı bir bölge. İyi ki varsınız. Önümüzdeki seçimler sadece bir yerel yönetim seçimi değildir. Bu seçimler cumhuriyet rejimimizin devam edip etmeyeceğinin seçimidir. Son sandık teslim edilene kadar çalışacağız. Seçimler çalışılmadan kazanılmıyor. CHP yeri gelir savaşır cumhuriyeti kurar yeri gelir uzlaşır cumhuriyeti korur. Bugün bunun en iyi örneği de İYİ Parti ile olan Millet İttifakı’dır.

Güzelçamlı Mahallesi’nde sanayi, çarşı ve pazarcı esnafını ziyaret ettikten sonra mahalle örgütüne geçen CHP adayı Ömer Günel, “Önümüzdeki 5 yıl büyük yatırımlar bizi bekliyor. 5 yıl icraat yılı olacak. Gençlik enerjisi ile tecrübeyi buluşturacağız. Benim olsun, kişisel olsun iradesinde değilim; bütün olsun bir olsun istiyorum. Dışarıda kimseyi bırakmadan omuz omuza mücadele edelim istiyorum. CHP ile İYİ Parti’nin arasında partizanca bir tutum olmadığını herkese gösterelim. Milleti millete kırdırmak zihniyetini silmek isteyen arkadaşları kardeşlerimizi kucaklayacağım. Her gün yeni bir alanda sizlerle buluşmaya devam edeceğim.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.