7 Eylül

Günel, partililerle bir araya geldi

Günel, partililerle bir araya geldi
13 views
09 Ocak 2019 - 23:21

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, ilçe teşkilat binasında partililerle buluştu. Yoğun bir ilgi ile karşılanan Günel, alkışlar arasında girdiği toplantı salonunda yaklaşık 3 saat süren bir görüşme gerçekleştirdi.  

Parti üyeleri dışında Günel’e destek olmaya gelen Kuşadalılar, bina dışına taştı. Vatandaşlar Ömer Günel’i, ilçe teşkilat binası dışında kucaklayarak karşıladı. 
  “REKOR BİR OYLA SEÇİMİ ALACAĞIZ”
  Parti üyelerine ve hemşehrilerine birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Adayı Ömer Günel, Kuşadası’nı hak ettiği seviyelere taşımak için göreve talip olduklarının altını çizdi. CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, konuşmasında şunları söyledi: “Bugün burada bir miladı gerçekleştirmek için sizlerin huzuruna geldim. CHP İlçe Örgütümüzde, partimize gönül veren üyelerimizle bir aradayız. Mevcut salona bugün sığmadık. Yarın sokaklara sığmayacağız. Rekor bir oy ile sizlerin verdiği güçle seçimi kazanacağız. Biz bir yola çıktık. Hedefimiz belli, Kuşadası’nı el birliği ile hak ettiği noktaya taşımak.” 
  “HEDEFLERİMİZE ULAŞACAĞIZ”
  Ömer Günel, “Kuşadası bizimle birlikte özlediği güzel günlere kavuşacaktır. Yerel yönetim olarak bu şehrin sahibi olarak bugüne kadar almadığı hizmetleri alacaktır. Herkesle uyum içinde çalışacağız. Sizlerin desteği bizim için çok önemli idi. Bugün bu tablo gösteriyor ki birlik beraberliğimiz gün geçtikçe büyüyecek. Hedeflerimize tek tek ulaşacağız” ifadelerini kullandı. 
  Başkan Adayı Ömer Günel, konuşmasının ardından partililerin görüş ve temennilerini dinledi. Tüm soruları tek tek cevaplayan Günel, partililerle toplantıların daha sık yapılacağını söyleyerek teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.