7 Eylül

GÜNEL, “TÜRSAB” VE “TYD” BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞTÜ

GÜNEL, “TÜRSAB” VE “TYD” BAŞKANLARIYLA GÖRÜŞTÜ
15 views
05 Mart 2019 - 16:19

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel, Kuşadası’nın turizm sorunlarını ve bu sorunlara yönelik çözüm önerilerini tartışmak üzere sektörün vazgeçilmez aktörleri olan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ‘TÜRSAB’ ve kısa adı ‘TYD’ olan Turizm Yatırımcıları Derneği başkanları ile İstanbul’da bir araya geldi.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya ve TYD Başkanı Oya Narin ile yapılan görüşmede öncelikle Türkiye’nin en büyük kongre merkezi olan Efes Kongre Merkezi’nin tekrar aktif hale getirilmesi değerlendirildi.

TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya, “Daha başkan adaylığı döneminizde İstanbul’a bizi ziyarete gelmeniz ve görüşmelere başlamış olmanız bizi çok mutlu etti.  Bu bize yetkiyi aldıktan sonra ne kadar hızlı yol alabileceğimizin güzel bir göstergesi oldu.” dedi.

Efes Kongre Merkezinin tekrar turizme kazandırılması konusunda ortak bir irade ve çözüm noktasında buluşulmasının herkesi mutlu ettiği toplantıda Günel, “Bugün görevi almışım gibi fikir ve önerilerinizi dinlemek, çözümler için şimdiden çalışmaya başlamak için buradayım. Önümüzdeki 5 yıl elimden gelen her şeyi en hızlı şekilde yapacağım. Ortak bir irade ortaya konulması ve çözüm noktalarında uzlaşmamız mutluk verici.  Türkiye’nin en büyük kongre merkezini hep birlikte aktif hale getireceğimize dair inancım tam. Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederim.” diyerek TÜRSAB’dan ayrıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.