7 Eylül

Heyecanlan Kuşadası

Heyecanlan Kuşadası
38 views
04 Kasım 2018 - 6:34

Cumhuriyet Halk Partisi Kuşadası Belediye Başkan Aday Adayı Behçet Alp sahaya iniyor.

Partinin Kuşadası aday adayları içindeki en genç isim olan Avukat Behçet Alp Kuşadası halkıyla buluşmak için seçim çalışmaları kapsamında sokak sokak ilçeyi gezerek projelerini anlatacak ve Kuşadası halkından destek isteyecek.

“Kuşadası ile ilgili büyük hedeflerimiz var. Önceliğimiz Kuşadası’nı yeniden Türkiye’nin cazibe merkezi haline getirmek” dedi.

Kuşadası Heyecanlanacak sloganı ile yola çıkan Behçet Alp İlçenin tüm sorunlarını bildiklerini ve çözmek için göreve talip olduklarını ifade ederek, “Ben çok genç yaşta belediye meclis üyesi oldum. Erken bir yaşta belediyecilik ile ilgili tecrübe edinme şansım oldu. Aktif siyasetin içinde olmadığım dönemlerde ilçem için elimi taşın altına koymaya devam ettim. Kuşadasıspor Kulüp Başkanlığı görevini herkesin görevden kaçtığı bir dönemde devraldık. Çok kısıtlı imkanlarla mucizeleri başarmaya çalışıyoruz.” dedi.

37 yaşındaki genç siyasetçi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun Kuşadası’nda çok sevildiğini, uyum içinde birlikte çok güzel hizmetlere imza atılabileceğini, el ele çalışmak arzusu içinde olduğunu, hem Büyükşehir hem de Kuşadası’nda seçimin galibi olunacağına inancının tam olduğunu ifade etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.