7 Eylül

“Mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağım”

“Mesai kavramı gözetmeksizin çalışacağım”
14 views
19 Aralık 2018 - 12:57

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay’dan adaylığının belirlenmesinin ardından ilk açıklama geldi. Atay açıklamasının başında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ve Parti Meclisi Üyelerine teşekkür etti.

CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay kendisini bu göreve layık gören Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclisi’ne, Aydın CHP İl ve İlçe Yöneticilerine ve partililerine teşekkür etti.

Önümüzdeki süreçte Efeler Halkına en iyi hizmeti verebilmek için ilgili tüm resmi kurum, kuruluş, Demokratik Kitle Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarıyla işbirliği ve uyum içinde hizmet üretmenin temel amacı olacağını ifade eden Atay, “Gerek milletvekilliği, gerekse yerel siyasette edindiğim tecrübe ve birikimimi bundan böyle mesai kavramı gözetmeksizin Efeler Halkı için kullanacağım. Bunu yaparken sadece hizmet etme azim ve kararlılığımız herkes tarafından mutlaka görülecektir. Bu kararın başta Efeler olmak üzere tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.