7 Eylül

Miting gibi açılış

Miting gibi açılış
34 views
02 Şubat 2019 - 13:33

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel’in seçim ofisi açılışında vatandaşlarla bir araya geldi. 

Seçim ofisine kendisini ve başkan adayı Günel’i desteklemeye gelen vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Çerçioğlu’na ayrıca CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek ve şehir dışında olan ilçe yönetimini temsilen İYİ Parti Kuşadası Meclis Üyesi Hayati Atlı eşlik etti.

Turist Ömer Gibi Seçimden Seçime Gelenlere Mi Güveneceksiniz.

İkinci seçim ofisinin açılışında konuşan Başkan Çerçioğlu, KUŞATAK projesinin bitirilerek 1 Mart’ta vatandaşların hizmetine açılacağını, böylece Kuşadası için yaptıkları hizmetlere bir yenisini daha ekleyeceklerini söyledi.
Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Kuşadası’na 5 yılda 241 milyon lira yatırım yaptığının altını çizen Başkan Çerçioğlu, “Bundan 5 yıl önce neredeyse haftada iki gün su kesintisi yaşanıyordu. 18 adet sondaj kuyusuyla su sorununun önüne geçtik. 5 yılda Kuşadası’na 241 milyon lira yatırım yaptık. Biz hizmet üretiyoruz. Kuşadası’nda 109 kilometre yol, ASKİ’yle de 432 kilometre hat çalışması yaptık. Şimdi Turist Ömer gibi bu kentte yaşayan, seçimden seçime meydanlara çıkanlara mı güveneceksiniz. Ömer Başkan’la birlikte önümüzdeki dönemde de Kuşadası’na, Aydın’a hizmet vermeye devam edeceğiz.” dedi.

Kuşadası’nı bir araya getirip milat ilan edeceğiz.

Açılışta konuşan CHP Adayı Ömer Günel, “ Biz Kuşadası’nı bir araya getirip milat ilan edeceğiz. Kuşadası kavgalardan, kırgınlıklardan, boş vaatlerden sıkıldı. Kuşadası hizmet bekliyor, icraat bekliyor. Ulaşılması imkansız vaatlerin peşinden gitmedim. Neyi hedefliyorsak onun peşinden gittim ve gerçekleştirdim. Şimdi diyorlar ki kanalizasyon kokusu var. Evet var çünkü benim karşıma rakip olarak çıkan arkadaş bundan 10 yıl önce kendi başkanlığı döneminde başlattığı projeyi bitirseydi bugün bu koku olmayacaktı. Bunun gibi onlarca örnek var. Biz yapılmayanları yapmaya talibiz. Kuşadası bizimle icraat görecek, hizmet görecek. Belediye yönetimi nasıl olur, yatırım nasıl yapılır bunu görecek. Kuşadası bizimle güzel günler görecek.”dedi.
Seçim ofisinin açılışı Başkan Çerçioğlu,CHP Aydın  Milletvekilleri Bülent Tezcan ,Süleyman Bülbül ile il başkanı Ali Çankır ve başkan adayı Günel tarafından yapıldı. Başkan Çerçioğlu, Ömer Günel’e yeni seçim ofisinin hayırlı olmasını diledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.