7 Eylül

MUHTAR YALÇIN “ÖZLEM BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”

MUHTAR YALÇIN “ÖZLEM BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA”
9 views
14 Eylül 2018 - 12:55

Koçarlı ilçesine bağlı Karadutlar Mahalle Muhtarı İlkin Yalçın bir sosyal medya hesabında yayınlanan kendisine ait görüntüler hakkında açıklama yaptı. Muhtar Yalçın “Bizim Özlem Başkanımızla veya Büyükşehir Belediyesi ile herhangi bir sorunumuz yoktur. Kaydedilen görüntülerde bir yanlış anlaşılma üzerine, olayın heyecanı ve biraz da sinirle bir takım sözler sarf ettim. Yaz aylarında ihtiyaç üzerine ASKİ’den takviye amaçlı içme suyu istiyorduk, ne zaman istesek getiriyorlardı. Yine su talebimiz oldu ilettik. ASKİ çalışanlarımız da mahallemize takviye amaçlı su temin edilen hidrantta arıza sebebiyle su olmadığını, biraz gecikeceğini bildirdiler. 2 saat sonra olay yerine gittiğimde suyun aktığını gördüm. Bize su yok denildiği halde nasıl oluyor da su akıyor diyerek sinirlendim. Meğer hidrantın olduğu mevkide su kesintisi varmış ve onu çözmek için uğraşıyorlarmış. Tabi ben olay yerine vardığımda geçen süre zarfında su kesintisinin giderildiği ve suyun onun için akmaya başladığını bilmiyordum. Bunun üzerine tamamen yanlış anlaşılmadan dolayı fevri davrandım ve istemsiz bir takım sözler sarf ettim.” dedi.

ÖZLEM BAŞKANIMIZ HER ZAMAN YANIMIZDA SAĞOLSUN

Karadut Mahallesi’nde gerçekleştirilen hizmetlerden dolayı memnuniyetini dile getiren muhtar İlkin Yalçın “Videoyu benden izinsiz ve habersiz olarak yorumlayıp, yayınlayan kimseler olmuş. Üzüntüyle takip ettim. Yanlış anlamamdan kaynaklı olarak ortaya çıkan durumu bazı odakların bana sormadan yayınlamaları üzüntümü şahsım nezdinde daha

da artırmıştır. Sayın Başkanımız Özlem Çerçioğlu ile aramızda herhangi bir sorun olmamıştır söz konusu dahi olamaz. Çünkü ben ne zaman bir şey talep etsem kendisi hemen yardımcı oluyor. Diğer yandan gerek ASKİ Koçarlı şefimiz Cevat Olgun gerek diğer büyükşehir yetkilileri olsun bir dediğimizi iki etmiyorlar. Mahallemize sondaj açılması için talepte bulunmuştuk, daha önceden programa alınmış sağolsunlar. Her zaman her derdimize koşan insanların şahsına yönelik böyle cümleler etmem zaten mümkün değildir. Sürekli yanımızda olan ve bizleri dinleyen başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na teşekkür ederim. Eminim, yanlış anlaşılmadan ötürü fevri davranarak söylediğim sözlerin hatayla sarfedildiğini anlayışla karşılayacaklardır.” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.