7 Eylül

Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü Büyük İlgi Topladı

Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü Büyük İlgi Topladı
12 views
17 Ekim 2018 - 22:28

Adnan Menderes Üniverssitesi öğrenci toplulukları tarafından düzenlenen ‘Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günü’  Tralleis Meydanı’nda gerçekleşti.

Topluluk üyelerinin çeşitli etkinliklerle görsel şölen yaşattığı ve 71 topluluğun katıldığı etkinliğe, ADÜ Rektörü Prof. Dr. Cavit Bircan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Halil Kırnak, Genel Sekreter V. Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Aslan, idari personel ve çok sayıda öğrenci katıldı.  Öğrenci toplulukları stantlarını gezen Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan, topluluklar hakkında bilgi aldı.

Öğrencilerin etkinliklerini ilgiyle izleyen Rektör Prof. Dr. Cavit Bircan “Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) ailesi her geçen yıl yeni öğrencilerle daha da büyüyor. Dolayısıyla yeni üyelerimiz kültürel zenginliklerini de beraberinde getiriyor. Öğrencilerimizin kültürel ve kişisel gelişimleri açısından toplulukların katkısının büyük olduğuna inanıyorum.” diye konuştu.

Bir süre öğrencilerle vakit geçirerek sohbet eden Prof. Dr. Cavit Bircan, etkinlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere teşekkür etti.  Etkinlikte ADÜ Anka Havacılık Topluluğu’nun paraşüt gösterisi beğeni toplarken; program, toplulukların çeşitli etkinlikleriyle gün boyu devam etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.