7 Eylül

ÖNDEŞ:”SİYASET KAVGA İLE DEĞİL İCRAATLA YAPILIR”

ÖNDEŞ:”SİYASET KAVGA İLE DEĞİL İCRAATLA YAPILIR”
18 views
04 Ekim 2019 - 21:03

CHP Aydın Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’e yapılan saldırının ardından siyasi ve sivil toplum örgütlerinden tepkiler sürüyor.

Germencik Belediye Başkanı Fuat Öndeş yaptığı açıklamada saldırıyı kınayarak, siyasetin şiddetle değil icraatla yapılması gerektiğini belirtti.

Öndeş” Şiddet hiç bir zaman hayatımızda yer etmeyen davranışlardan biri olmuştur. Gerek sosyal yaşantımızda gerekse siyasi yaşantılarda sağlıklı bir hayatın sürdürülebilmesi, konuşularak, ortak payideyi bularak huzurlu hayatı önümüze getirecektir. Kavgalar sözün dışına çıkmamalı, fiziksel olarak hayata geçirilmemeli. Hele ki vatandaşımızın refahı için siyasi olan çalışmalar hiç bir zaman şiddetle yapılmamalıdır. İlçe başkanımız sayın Polat Bora Mersin’e yapılan bu hain ve yakışıksız saldırı siyasetin hiç bir yerinde olmamalıdır. Suçluların cezasız kalmayacağı, adaletimize olan güvenimize inancımızdandır. Bu tür davranışlar yakışığı olmayan kabullenilemeyecek hareketlerdir. Başkanımıza yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor, suçluların bir an önce adalet önünde en kısa sürede hesap vermesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.