7 Eylül

ÖZAKCAN ESKO’YU ZİYARET ETTİ

ÖZAKCAN ESKO’YU ZİYARET ETTİ
19 views
14 Mart 2019 - 12:39

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Başkan Adayı M. Mesut Özakcan, ESKO iş Hanı’nı ziyaret ederek esnaflara hayırlı işler diledi.

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren DP’li Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan esnafları ziyaret etmeye devam ediyor. En üst katında Efeler Belediyesi’nin bir bölümünün hizmet ettiği ESKO İş Hanı’ndaki esnafları tek tek ziyaret ederek sandıkta destek isteyen Başkan Özakcan esnaflardan tam destek sözü aldı.

ESKO iş Hanı’ndaki tüm esnafları Efeler Belediyesi ailesinin birer ferdi olarak gördüğünü kaydeden Özakcan, “Bugüne kadar yan yana vatandaşlarımıza hizmet ettik. Tüm esnaflarımız gibi ESKO sakinleri de büyük Efeler ailemizin birer parçası. Sandıkta da birlikte olarak önümüzdeki dönemde de el ele, gönül gönüle hizmet edeceğimizden eminim” dedi.

Başkan Özakcan’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren esnaflar da Efeler Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını kaydederek Özakcan’ı bir dönem daha başkan olarak görmek istediklerini söylediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.