7 Eylül

Pazarlar iptal

Pazarlar iptal
17 views
29 Eylül 2018 - 9:50

Kuşadası Belediyesi, Pazar günü yaşanması beklenen fırtınaya karşı o gün kurulan iki semt pazarını, can ve mal kaybına karşı tedbir amaçlı iptal edildiğini duyurdu.

Ege Bölgesi’nde yaşanması beklenen fırtına nedeniyle tüm kurum ve kuruluşlar tarafından önlemler alınırken, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklar devam ediyor. Kuşadası Belediyesi, aynı gün iki ayrı mahallede kurulan semt pazarının iptal edildiğini duyurdu.

Kuşadası Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Aydın ve çevresinde yaşanması beklenen şiddetli fırtına nedeniyle pazar günleri kurulan Ege Mahallesi üretici semt pazarı ile Davutlar Mahallesi Kapalı Halk Pazarı vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği göz önünde bulundurularak 30 Eylül 2018 pazar tarihinde kurulmayacaktır. Aydın ve çevresinde Pazar günü yaşanması beklenen fırtınaya karşı vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için tüm birim ve ekiplerimizle hazırlıklarımızı tamamladık. Fırtınanın neden olabileceği olumsuzluklarda 0256 460 40 40 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. Gelişmeleri yakından takip ederek gerekli durumlarda sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Sizlerin de fırtınanın yaratabileceği olumsuz etkilere karşı dikkatli ve tedbirli olmanızı önemle rica ederiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.