7 Eylül

“PES BU KADAR DA YALAN OLMAZ ÜMMET!”

“PES BU KADAR DA YALAN OLMAZ ÜMMET!”
15 views
18 Şubat 2019 - 16:27


Germencik Belediye Başkanı ve MHP İttifakı Efeler Belediye Başkan Adayı Ümmet Akın’ın “jeotermal santrallerin ruhsatlarını büyükşehir belediyesi veriyor” açıklamasının ardından CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Mersin’den cevap gecikmedi.

Akın’ı yalancılıkla suçlayan Mersin, “Bak Ümmet Akın kardeşim jeotermallerin inşaat ve işletme ruhsatını ilçe belediyesi veriyor” dedi.

BÜYÜKŞEHİR RUHSAT VERMİYOR

Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin jeotermal santrallerin ruhsatlarını vermediğini açıklayarak, “Yoksa Germencik’teki jeotermaller kaçak mı çalışıyor. Sayın Aydın Valim, Germencik’teki jeotermaller kaçak mı çalışıyor. İşletme ruhsatları yok mu? Bu konularda açıklamanız olursa kamuoyu aydınlanacaktır” iye konuşarak Aydın Valisi Yavuz Selim Köşger’den de bu konuda girişimde bulunmasını istedi.

YALAN DOLAN KONUSUNDA HIZLI UYUM SAĞLADIN

Ümmet Akın’ın millet ya cahil yerine koyduğunu ya da önüne gelen her kağıdı okumadan imzaladığını öne süren Polat Bora Mersin şunları söyledi, “Yalan dolan konusunda AKP’li yoldaşlarına hızlı uyum sağladın. Pes yani bu kadar da yalan olmaz. İnsanların gözünün içine baka baka inşaat ve işletme ruhsatını verdiğin jeotermallerle benim bir alakam yok bunu büyükşehir yaptı derken hiç mi utanmadın? Onayı veren sen, suçlu büyükşehir yok ya! Bu millet bu yalanı yemez. Suçluluk psikolojisinden mi desek yorgunluktan mı desek biz sana ne desek Ümmet Akın.

HALK CEVABINI SANDIKTA VERECEK

Sana güvenip seni o koltuğa seçen halk senin ne yaptığını gayet iyi biliyor. Halk bu yalanının Germencik’e yaptığın ihanetin cevabını seçim sandığında verecek. Sen de söylediğin bu yalanlarla bir ömür başın önünde gezeceksin.

Tabi sızlayacak bir vicdana sahipsen.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.