7 Eylül

“SANDIKLARI GÖZÜMÜZ GİBİ KORUYACAĞIZ”

“SANDIKLARI GÖZÜMÜZ GİBİ KORUYACAĞIZ”
19 views
30 Mart 2019 - 15:26

CHP Kuşadası Belediye Başkan Adayı Ömer Günel’in seçim çalışmaları kapsamında İsmail Cem Dostluk ve Barış Meydanı’nda düzenlediği son mitingine katılan CHP Aydın Milletvekili ve PM Üyesi Bülent Tezcan, “Kuşadası, Kuşadası olalı böyle bir büyük kalabalık görmedi. Bu soğuk ve
rüzgarlı havada; yüreğinizle, inancınızla, sıcaklığınız ile Kuşadası’nı değil tüm Ege’yi ısıtıyorsunuz. Barışın, kardeşliğin, dostluğun ateşisiniz.” diyerek konuşmasına başladı.

HALKI TEHDİT EDENLERDEN SANDIKTA HESAP SORMA ZAMANI

Bülent Tezcan, “Bir gün fazla iktidarda kalmak uğruna milleti birbirine düşman etmek isteyenlere bir ders vermek istiyorsunuz biliyorum. Benden olmayan herkes terörist diyerek bu milletin bir yarısını terörist ilan edip bölmeye çalışanlara; birliğin, kardeşliğin, dirliğin, barışın, dostluğun mesajını vermek istiyorsunuz. Artık korkuları öyle bir ölçüye ulaştı ki tarihimizde hiçbir seçimde yaşamadığımızı yaşıyoruz. Önce Milleti tehdit ettiler. Millete hain, terörist dediler. Hızlarını alamadılar, millete adi dediler. Baktılar o da fayda etmiyor adayları tehdit etmeye başladılar. Sevgili hemşerilerim geldikleri nokta nedir biliyor musunuz? GBT’lerinizi aldık seçilmenizi bekliyoruz. Yani diyorlar ki aday olmak serbest seçilmek yasak. Biz de Kuşadası’ndan diyoruz ki; yok öyle yağma. Şimdi sandığa gitme zamanı. Şimdi halkı tehdit edenlerden sandıkta hesap görme zamanı. Pazar günü herkes yanına en az birini alıp sandığa gidecek. Akşama kadar sandıkları gözümüz gibi koruyacağız. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nde Özlem Çerçioğlu’na, Kuşadası Belediyesi’nde Ömer Günel’e mührü basacağız. Yeni bir dönemi beraber kuracağız. Yüreğinize sağlık. Sevgili Ömer Günel kardeşim, bu meydan mazbatayı sana bugünden verdi. Hayırlı olsun mazbatanız.” diyerek sözlerini bitirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.