7 Eylül

Savaş’ı bakar körlük de suçladı

Savaş’ı bakar körlük de suçladı
11 views
15 Şubat 2019 - 15:22

AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş’a “Şaptı şeker oldu” açıklamasının ardından yeni bir basın açıklaması daha yapan CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Mersin, Savaş’ı bakar körlük de suçladı.

Mersin Aydın’ın iktidar partisi milletvekili Mustafa Bey’in Belediye Başkanlığı adaylığı için “ şaptı şeker oldu” demiştik.

Meğer eskilerin tabiriyle “bakar körlük” de varmış zat-ı muhteremde” dedi.

Aydın’ın sorunlarına karşı Savaş’a daha önceleri “Aydın’ın sorunlarını gözünü kapatma” diye uyarıda bulunduklarını da anımsatan Mersin, “Meğer sen daimi ikametin olan Ankara’da dahi gözün kapalı geziyormuşsun.

Sen 1 Nisan’ı beklemeden arada bir Ankara’ya git gel de bütün Ankara’yı çepeçevre sarmış olan AKP Ankara Büyükşehir Belediyesi adayının resimlerini, afişlerini, posterlerini bir gör.

Gör de esasen neyi eleştirdiğini anla!” diye konuştu.

Mustafa Savaş’a eleştirilerini sürdüren CHP Efeler İlçe Başkanı Mersin açıklamasında şu ifadelere yer verdi, “Bu işi bir türlü öğrenemedin, öğrendiğini görmeye de benim bu genç yaşım dahi yetmeyecek hafazanallah.

KAFANI TAŞA VURDUN

Belediyemizin halka hizmet için kurduğu ekmek, et gibi temel ihtiyaç hizmetlerini eleştirdin, Reis-i Cumhur halk ekmekleri çoğaltmalı, devlet sebze meyve dahi satmalı dedi, baltayı değil kafanı taşa vurdun.

Belediyenin hizmetini tanıtmasını eleştirdin bu işi açık ara en fazla yapanın, daimi ikamet ettiğin Ankara’nın AKP’li adayı olduğunu unuttun.

Bay Mustafa,

Hakikaten olmadı, olmayacak da…

Ne siyaseti, ne hizmet etmeyi öğrenemedin, öğrenemeyeceksin.”

Açıklamasının sonunda Aydınlılara seslenen Mersin, “Yani değerli Aydınlılar demek istiyorum ki AKP Aydın Büyükşehir Belediye Başkan adayı söyledikleriyle yine ters düştü. Kendi partisinin büyükşehir Belediye Başkan adaylarının boy boy posterlerini görmüyor da, bizimkini eleştiriyor. Edep yahu” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.