7 Eylül

Seçim çadırını ziyaret etti

Seçim çadırını ziyaret etti
8 views
15 Şubat 2019 - 15:35

Efeler Belediye Başkanı ve Demokrat Parti (DP) Başkan Adayı M. Mesut özakcan kent meydanında kurulan seçi çadırını ziyaret etti.

Demokrat Parti’den Efeler belediye başkan adaylığını açıklayan ve geçtiğimiz günlerde DP Genel Başkanı Gültekin Uysal’ın katıldığı tören ile parti rozetini yakasına takan Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. İlçe merkezindeki Atatürk Kent Meydanı’nda kurulan DP seçim çadırını ziyaret eden Başka Özakcan vatandaşlardan destek sözü aldı.

Efeler halkını ittifak adayları arasında seçim yapma zorunluluğunda bırakmamak için ‘Yeter Söz Efeler Halkının’ sloganı ile aday olduklarını ifade eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, “Sıfırdan kurduğumuz belediye, şu anda tüm birimleri ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Az zamanda çok işler başardık. Vatandaşlarımızdan da hizmetlerimiz konusunda güzel geri dönüşler alıyoruz. İnanıyoruz ki vatandaşımızın desteği bizi yeniden başkan yapacak ve hizmetlerimize ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.