7 Eylül

“SİZİN GÖZÜNÜZÜ HIRS BÜRÜMÜŞ”

“SİZİN GÖZÜNÜZÜ HIRS BÜRÜMÜŞ”
16 views
18 Mart 2019 - 17:36

Millet İttifakı CHP Efeler Belediye Başkan Adayı Mehmet Fatih Atay Tepecik halkıyla buluştu.

Tepecik halkının yoğun katılım gösterdiği toplantıda Atay, “Tepeciğin kanayan yaraları var biliyoruz, çözüm millet ittifakıdır, çözüm CHP’dedir. Kadınlarımız ev ekonomisine katkı sunmak istiyorlar ama evde çocukları var kıpırdayamıyor. Biz bu sorunu aşıyoruz, 31 mart’ tan sonra açacağımız ücretsiz mahalle kreşleri sayesinde kadınlarımız evlerinde hapsolmak zorunda kalmayacak. Çocuklarımız bizim yarınlarımız onları en iyi şartlarda eğiteceğiz, evrensel bilim yöntemlerine uygun müfredatlarla, çağdaş öğretmen kadrosuyla, aydınlık gelecek nesillerimizi yetiştireceğiz” dedi.

Atay, “5 yıldır yaz aylarında yaşanan ilaçlama problemi yüzünden Tepecik sivrisinek istilasına uğruyor, ilaçlama gibi basit bir işi bile beceremeyenler hiç kusura bakmasın hangi sorunu çözebilir. Siz öncelikli hizmetlerinizi yapamaz hale gelmişsiniz, gözünüzü hırs bürümüş, halktan uzaklaşmışsınız. Tepecik gereken cevabı 31 Mart günü verecektir.

Atay Tepecik mahalle mezarlığı doldu, Efeler Belediye Başkanı buna çözüm üretmeli ama maalesef üretilen bir çözüm yok. Ahrete intikal etmiş yakınlarımızı defnedecek arazimiz mi yok? Var ama buna cevap veren bir Efeler belediyesi yok. Ölümüze saygısı olmayanların, dirimize nasıl saygısı olsun. 31 mart’tan sonra uygun bir alana asri mezarlığımızla birlikte taziye evi yapacağız.  Vefat eden vatandaşlarımızın yakınları bu taziye evlerinde karşılayabileceklerdir” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.