7 Eylül

TUNCEL ÖZBİL ATA MAHALLESİ’NE SÖZ VERDİ

TUNCEL ÖZBİL ATA MAHALLESİ’NE SÖZ VERDİ
20 views
29 Mart 2019 - 15:05

Aydın’ın en köklü mahallelerinden Efeler’deki Ata Mahallesi Muhtar adayı develerle propaganda yaptı.

Ata Mahallesi Muhtar Adayı Tuncel Özbil seçmenin gözüne girebilmek için develerle mahalle turu atarak mahalle sakinlerinden oy istedi.

Yaklaşık 50 araç ve davul zurna ekibinin de kendisine eşlik eden konvoyla birlikte Ata Mahallesi’ni sokak sokak gezen Özbil’e mahalle sakinleri de yoğun ilgi gösterdi, alkışlarıyla destek verdi.

Mahalle gezisinden sonra konuşan Muhtar Adayı Tuncel Özbil, mahallesinin ve mahalle halkının sorunlarını çok iyi bildiğini ve bunlara çözüm olabilmek için muhtar adayı olduğunu söyledi.

Ata Mahallesi’nin günden güne gelişmeye başladığını ve yeni açılan inşaat alanlarıyla nüfusunun da artacağın anlatan Özbil, “Birinci önceliğimiz mahallemizde yaşanan yol sorunlarının giderilmesi için gerek Aydın Büyükşehir Belediyesi gerekse Efeler Belediyesi ile uyum içinde çalışacağım” dedi.

Aydın’daki tüm resmi kurumların muhtarlıklarla işi olduğuna değinen Tuncel Özbil, “Muhtarlık arada sırada orada bulunmak için değil 7/24 ulaşılabilen, kapısı her daim herkese açık olması gereken bir kurumdur. Ben ve aza arkadaşlarım mahallemiz için canla başla çalışacağız. Mahallemizde sorun yaşayan kim varsa önce bize gelecek. Mahallemizin alt ve üst yapı işlerinin bir an evvel bitirilmesi için ilgili kurumlar ile sürekli istişare halinde olacağım. Belediyelerden kaymakamlığa ya da valiliğe karşı sorumluluklarımızı yerine getireceğiz ve bu kurumlarla mahallemizin ihtiyaçları doğrultusun sürekli uyum içinde çalışacağız” diye konuştu.

ÇOCUKLAR VE BÜYÜKLER İÇİN PARKLAR

Mahallenin gerçek sahibi olan çocuklar ve büyüklerin yararlanabileceği parkların yapılabilmesi için parklar yapılması yönünde çalışmaları olacağını söylerine ekleyen Tuncel Özdel, “Dar gelirli aileleri hakkıyla tespit edip, özellikle kendilerini ifade edemeyen ihtiyaçlarını anlatamayan mahalle sakinlerinin dili olacağım. Tüm bunların yanında sadece seçim çalışması için değil seçildikten sonrada ev ev dolaşıp talep beklenti ve sorunları yerinde dinleyeceğim.

Gençlerimiz ile sürekli istişare halinde olacağım. Benim bu görevi üstlenmek istememdeki yegane amaç mahallemizi bir aile olarak görmem ve bu aileyi resmi anlamda en iyi şekilde temsil edebilecek olmamdır. Bu mahallenin bir evladı, mahalle sakinlerinin bir arkadaşı, bir kardeşi olarak desteğinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Mahalle halkına hizmet etmek için hiçbir fedakârlıktan kaçmayacağını belirten Tuncel Özbil, adaylığı ile ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Ata Mahallesi’nde doğdum, Şimdi de mahalle muhtarlığına adayım. Mahallenin büyük bir kesimi ile tanışız. Bugüne kadar mahallemiz muhtarlığını yapmış eski ağabeylerimiz ve yeni arkadaşlarımız mahallenin sorunlarının çözümüne yönelik mutlaka bir çaba ve gayret içerisinde olmuşlardır. Hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi. ERDAL KARAKAVUKOĞLU

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.