7 Eylül

YAKININIZDAKİ GÜZELLİK

YAKININIZDAKİ GÜZELLİK
77 views
26 Temmuz 2019 - 11:40

ODEON PARK OTEL’İN HAVUZU HiZMETE AÇILDI
ODEON Park Otel , “Doğal tuz jeneratörü sistemiyle” dezenfekte olan yüzme havuzuyla misafirlerini ağırlamak için hazır.


Sıcak yaz günlerinde şehir merkezinde olmak herkes için zordur. Tatil denilince aklımıza hep uzak yerler geliyor. Ancak bu görüşü yanıltacak Aydın’ın içinde yemyeşil doğasıyla huzurlu bir tatil düşleyenler için ideal bir adres ODEON Park otel.
Özellikle yoğun iş hayatından dolayı bir türlü fırsat bulup şehir dışına çıkamıyorsanız, sıcak yaz günleri iyice çekilmez olur.
“YAKININIZDAKİ GÜZELLİKLERİN FARKINA VARIN”
Şehirden fazla uzaklaşmadan, bol bol dinlenip yorgunluğunuzu atacak bir tatil düşlüyorsanız, Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı Muğla yolu üzerinde arabayla 5 dakika mesafede bulunan ODEON Park otel, şehirden fazla uzaklaşmadan sessiz sakin bir tatil yapma imkânı sunuyor. Yakınınızdaki güzelliklerin farkına varın.
“SINIRSIZ ÇAY VE KURU PASTA OTELİN İKRAMIDIR”
ODEON Park Otel açık yüzme havuzu, tatil keyfini ayağınıza getiriyor. Günlük giriş ücreti yetişkinlerde 75,00 TL çocuklarda 30,00 TL olan yeşillikler içinde bulunan hijyenik “Doğal tuz jeneratörü sistemi ile” dezenfekte edilen, havuzda tüm gün güneşin keyfini çıkararak, doyasıya yüzebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz.
Havuz başında her türlü yiyecek ile alkolsüz içeceği 5 yıldız kalitesinde ama çok uygun fiyatlarda alabilirsiniz. Ayrıca havuz misafirleri için sınırsız çay ve kuru pasta otelin ücretsiz ikramıdır.
ODEON Park Otel’in havuzunda şehrin karmaşasından uzak, keyif dolu saatler sizi bekliyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.