7 Eylül

Yurt dışı oyları vekilliği getirdi…

Yurt dışı oyları vekilliği getirdi…
14 views
26 Haziran 2018 - 9:35

AK Parti’nin 4 milletvekili çıkardığı Aydın’da yurt dışı oylarıyla seçilen Rıza Posacı, büyük mutluluk yaşıyor. Posacı, zaferini hemşehrileri ve ziraat odası başkanlarıyla kutladı.

MHP’li Deniz Depboylu’yu yurt dışından gelen oylarla 230 farkla geçip Aydın milletvekili olan Posacı, 2 dönem belediye başkanlığını yaptığı Umurlu Mahallesinde hemşehrileriyle birlikte kutlama yaptı. Davul zurna eşliğinde Aydın Zeybeği oynayan Posacı, daha sonra kendisine destek veren Aydın’daki ziraat odası başkanlarıyla bir araya geldi. Posacı, verdikleri destekten dolayı ilçe ziraat odası başkanlarına teşekkür etti.

“ÇİFTÇİNİN SESİ OLACAĞIM”

Ankara’da çiftçinin sesi olacağını belirten Posacı, “Hizmet için varız dedik. ‘Toprağımız namusumuz, çiftçimizin emeği onurumuzdur’ deyip tüm çiftçilerimizin desteğini alarak çıktığımız bu yolda, alın terimize ve çiftçilerimize hep inandım. İnandığımız bu yolda Rabbimin hepimizin yardımcısı olacağını biliyordum. Çok şükür. Çiftçinin sesi, milletin vekili oldum. Beraber yürüyecek olduğumuz bu kutlu davada Rabbim utandırmasın. Daha güzel başarılar nasip etsin. Görevimiz Ankara’da olsa da, kalbim hep Aydın için çarpacak. İşim tarım, çiftçinin sorunlarına çözüm bulmak olacak” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.